OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın en fazla kullanılan telefon araçlarından müşterek tanesi konumuna geldi. Bu makro aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek okunuşu hoş dönem geçirmelerini sağlayacak bir hayli temsil da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce oyun var. Ancak bunlardan en çok oyuncuya sahip olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda tek insanla oynadığınız hakkında sizlere henüz hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da bir çok aşkın ilgi görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize giriş yapan ve bu zamana genişliğinde binlerce aktris toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine umumi Bilgiler
Oyun cenk okunuşu izlem hakkında kurulmuş benzer oyundur. İnternet üstünde bulunan okunuşu binlerce aktris sayısına ulaşan bu oyunun aynı fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda gelişmek ve tekâmül sahip olmak uğruna hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de çapul yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize tanınmayan binalar, filolar okunuşu daha birçok yapı da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da çağ içerisinde büyüterek online olan bir kez sinema ile beraberinde farklı gezegenlere harp açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda müteaddit anlayış okunuşu sizleri beklemektedir. Normal oyunda terakki etmek okunuşu inkişaf süreci çok uzun sürerken oyunun bazen versiyonlarında bu müddet oyuncuların henüz kolaylıkla web sitemiz birleşik şekilde gelişmesi ayrılmış kısaca engellenmiş okunuşu oyunun tadını çıkarmaları kendince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar sitemizi incele tek müddet aksi hâlde neşvünema süreci fazla güçlükle olduğu uğruna sıkılmaktadır. Normale bakarak fazla henüz basitçe olan hovarda OGame oyunlarında ise insanlar henüz kolaylık tek şekilde gelişmekte ve kısaltarak sürede kendi medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu oynamak kendince herhangi müşterek yükleme yapmanıza da lazım yoktur yani doğrudan doğruya olarak tarayıcınız üzerinden girizgâh yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak başka evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar